Komplexní bezpečnostní služby I.B.S.A. – czech

I.B.S.A. – czech, s.r.o. nabízí následující služby:

Bezpečnostní agentura

  • fyzickou ostrahu objektů
  • ochranu osob a majetku
  • obsluhu kamerových a zabezpečovacích systémů
  • recepční, informační a pořadatelské služby
  • přepravu finančních hotovostí
  • služby osobních strážců
  • a další služby v oblasti bezpečnosti.

 

Detektivní kancelář

Detektivní kancelář pomáhá klientům řešit mimořádné životní, rodinné, obchodní nebo pracovní situace. Tým profesionálních detektivů nabízí dlouholetou odbornou praxi převážně ve speciálních policejních útvarech. Detektivové mají vysokoškolské vzdělání a pravidelně absolvují odborné vzdělávací kurzy. Garance odborného přístupu a maximální diskrétnost při řešení jednotlivých případů.

Správa, vymáhání a odkup pohledávek

Komplexní služby pro mimosoudní i soudní řešení pohledávek s následnou exekucí, jak pro firmy, sdružení, bankovní sektor, tak pro soukromé osoby. Poradenská činnost, administrativní služby pro podnikatele v oblasti inkasa pohledávek. Vlastní Call Centrum a působnost po celé ČR.

Školicí a výcvikové středisko/Střelnice

Společnost I.B.S.A. – czech, s.r.o. zařadila do svého vzdělávacího programu na zvyšování odborné úrovně svých zaměstnanců školení, přednášky a kurzy, které časem rozšířila i pro širokou veřejnost. Od založení sekce Školícího a výcvikového střediska v roce 2008, proškolila stovky zájemců o zvyšování své profesní kvalifikace.
Témata školení, přednášek a kurzů jsou převážně zaměřena na komerční bezpečnost, ať už pro osobní strážce, detektivy, bezpečnostní pracovníky, nebo management společnosti. Ostatní témata jsou z oborů zdravotnických, daňových, účetních, vymáhání pohledávek, psychologie a dalších.

 

Pult centrální ochrany/Zásahová jednotka

Nabízíme napojení vašeho objektu na moderní multifunkční dohledové centrum – pult centrální ochrany Alkom – našeho partnera pro tuto oblast. Na tomto pracovišti jsou všechny připojené objekty monitorovány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu 365 (366) dní v roce, zajišťován pravidelný servis a údržba a v případě neoprávněného vniknutí do objektu je okamžitě vysíláno na místo výjezdové vozidlo. Činnost MDC vhodně doplňuje zajištění komplexních služeb v oblasti ochrany osob, majetku, efektivního monitoringu, dohledu, servisu, přenosu informací, ochrany dat a osobních údajů, řešení krizových situací, havárií vody, plynu, výpadků elektřiny.

 

Zabezpečovací systémy

Poskytujeme pro každého zákazníka, i individuálně možnost poradenství a samotné instalace bezpečnostních systémů. Pro někoho vysloveně nutnost a pro jiného zase jen standard, ale pro všechny určitě možnost, jak snížit riziko krádeží a znehodnocování majetku (vandalismus) . To jsou bezpečnostní a kamerové systémy, které pro nás přináší neocenitelné služby a to nejen, pro ochranu majetku, ale také před náhlými živelnými, či jinými katastrofami.

Preventivně bezpečnostní prohlídky

Poskytujeme komplexní preventivně bezpečnostní prohlídky. Naším hlavním cílem je vyjít vstříc přáním a potřebám našich klientů. Nabízíme individuální přístup, široké odborné znalosti a kvalitní služby za přijatelné ceny.